O blogu

Jestem blogerką i (niekiedy także) hejterką szukającą swojego miejsca zarówno w świecie wirtualnym, jak i realnym. Jeżeli chodzi o pierwszy z nich, to poznałam tajniki blogowania i różne oblicza blogosfery. W pewnym momencie uznałam, że jest to dobry powód do tego, aby swoją wiedzą podzielić się z innymi i przekazać swoje doświadczenia związane z wirtualnym światem na tymże właśnie blogu.


Zobacz koniecznie:

Odkrywaj sieć z Introwertyczką!
Kochaj Polub Zaakceptuj... swoje życie
Introwertyczka bloguje
Przemyślenia Introwertyczki


Introwertyczka w sieci - blog

Tenże blog funkcjonuje od lipca 2013 roku i poświęcony jest szeroko rozumianej rzeczywistości wirtualnej. Głównie blogowaniu, ale nie tylko.

Introwertyczka w sieci

Introwertyczka w sieci

Introwertyczka w sieci

W internecie zewsząd otaczają nas różnego typu niebezpieczne pokusy, z którymi nie zawsze umiemy sobie radzić. Bywa tak, że zaczyna się od zwykłej kłótni na forum, portalu lub blogu, a kończy... no właśnie, czasem nie wiadomo, gdzie leży granica, za którą czeka już tylko nadmiar negatywnych emocji i zwyczajne ośmieszanie własnej osoby niekończącą się wymianą argumentów przyprawionych ogromną złością i chęcią wyżycia się. W innym wypadku zaczyna się niewinnie od dodania kilku zdjęć na portalu społecznościowym, kilku osobistych wpisów na jakimś mikroblogu, a kończy na sprzedawaniu swojej prywatności, a niekiedy nawet intymności, ogromnej rzeszy ludzi korzystających z sieci. Robimy ze swojego życia panopticon, cyrk, w którym gramy rolę klaunów dostarczających gawiedzi rozrywkę na kilka minut, czasem trochę dłużej. Czy taki jest nasz cel istnienia w sieci? Chyba nie.

Introwertyczka w sieci

Ten blog jest w założeniu swego rodzaju poradnikiem, który ma za zadanie pomóc w przetrwaniu w gąszczu internetowych pokus, z których istnienia nawet nie zawsze zdajemy sobie sprawę.

Teksty znajdujące się na tym blogu stanowią moją własność i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie jest zabronione.
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.