03.05.2017

Jak ochłodzić CPU na Androidzie?

Niedawno powiedzieliśmy sobie, jak oczyścić Android ze zbędnych plików. Dzisiaj z kolei powiemy sobie o tym, jak ochłodzić CPU na Androidzie. 

Jak powszechnie wiadomo zbyt wysoka temperatura CPU (procesora) nie jest zwiastunem niczego dobrego. Może doprowadzić do nieprawidłowej pracy komputera, a nawet do jego uszkodzenia. To samo dotyczy telefonów z systemem Android. Przeczytaj: Wysoka temperatura CPU - możliwe przyczyny. Zatem...

Jak ochłodzić CPU na Androidzie?

Tak jak w przypadku komputera, tak i w przypadku telefonu, wysoka temperatura procesora nie sprzyja prawidłowej pracy systemu, a wręcz przeciwnie: utrudnia ją i niekiedy nawet uniemożliwia. Nie wolno więc dopuszczać do sytuacji, kiedy procesor będzie nadmiernie przegrzany. Ale jak takim sytuacjom zaradzić?

Jak ochłodzić CPU na Androidzie?

W tym miejscu z pomocą przychodzi nam niepozorna aplikacja na Androida zwana Clean Booster Lite Tools Studio 1.1.9. Jest to aplikacja dość mało popularna, jednak posiada wszystkie cechy doskonałej aplikacji czyszczącej na Androida. Te cechy to:

  • jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca (aplikacja lite);
  • nie zużywa dużo pamięci RAM, nie spowalnia telefonu, nie obciąża niepotrzebnie baterii;
  • nie jest upierdliwa, nie zamęcza użytkownika swoją obecnością ani reklamami;
  • posiada wszystkie niezbędne funkcje pozwalające utrzymać Android w dobrej kondycji.
Do funkcji tych należą:
  • ochładzanie CPU (CPU Cooler)
  • przyśpieszanie telefonu (Phone Booster)
  • oczyszczanie ze śmieci (Junk Files)
  • kontrola stanu baterii (Battery Saver)
Jak ochłodzić CPU na Androidzie?
logo Clean Booster Lite Tools Studio

Aplikacja Clean Booster Lite Tools Studio 1.1.9 z powodzeniem może stać się alternatywą dla popularnego Clean Master Lite 2.0.8. A już na pewno dla aplikacji ciężkich i zajmujących dużo miejsca, takich jak CM Security 3.3.3, której z ww. przyczyn nie polecam.
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Pinka Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.