01.04.2017

Blogowe Linkowanie: Linkomania#11

Dzisiaj jest pierwszy dzień kwietnia, pierwszy dzień naprawdę słonecznej prawdziwej wiosny, a zarazem jedenasta edycja jedynej i niepowtarzalnej Linkomanii u Introwertyczki w sieci. Czyż to nie zabawne, jak wszystko się ładnie złożyło w czasie? :)

Blogowe Linkowanie: Linkomania#11
Blogowe Linkowanie: Linkomania#11

Równocześnie z prezentowaną tutaj Linkomanią na blogu trwa niezależnie Linkomania na Facebooku. Na facebooku dodajecie w komentarzach linki do swoich najnowszych blogowych wpisów.

Blogowe Linkowanie: Linkomania#11

Na moje blogi powrócił disqus, a więc znowu macie możliwość dzielenia się wrażeniami oraz zadawania pytań odnośnie Linkomanii w komentarzach pod postem.

A więc śmiało, dodajcie swoje wpisy na listę i wypromujcie je! Przy okazji zajrzyjcie również do innych i poznawajcie nowe blogi w internecie.Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.