11.03.2017

Pomóż psiakom: Pomaganie przez klikanie

Pomagać psom można na różne sposoby: oczywiście najlepszym z nich jest przygarnięcie psa bądź adopcja [Przeczytaj: Dlaczego warto adoptować psa ze schroniska?]. Oprócz adopcji realnej możliwa jest również tzw. adopcja wirtualna, a także dom tymczasowy dla zwierzaka lub darowizna na schronisko.

Adopcja wirtualna to inaczej adopcja na odległość. Polega na comiesięcznej wpłacie na konto Schroniska dowolnej stałej kwoty na wybranego zwierzaka do czasu znalezienia przez niego prawdziwego domu. Tego rodzaju pomoc pozwala na utrzymanie wybranego przez nas psiaka. Z kolei dom tymczasowy to bezpłatna opieka nad zwierzakiem ze Schroniska, to dom, w którym zwierzak przebywa przez pewien czas. Co daje psu taki dom tymczasowy? Pies będący w domu tymczasowym przebywa w normalnych, domowych warunkach, ma stały kontakt z człowiekiem, uczy się przebywania z człowiekiem. Niektóre psy kompletnie nie radzą sobie w warunkach schroniskowych i dom tymczasowy to ich jedyna szansa.

Pomóż psiakom: Pomaganie przez klikanie

Niekiedy jednak w życiu zdarza się tak, iż nie jesteśmy w stanie pomóc psom. Brakuje nam pieniędzy, możliwości dojazdu, czasu - różnie się układa. Czy oznacza to, że kompletnie nic nie możemy już zrobić? Nie!

Istnieją strony internetowe, w których wystarczy jeden prosty klik, aby pomóc psu. Klikasz i pomagasz.

Pomóż psiakom: Pomaganie przez klikaniePrzykłady tego rodzaju stron, dzięki którym można pomagać online:

Pusta miska - http://www.pmiska.pl/
Zbiórka na burka - http://www.zbiorkanaburka.pl/
Psi klik - http://psiklik.pl/
Karmimy psiaki - https://www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

Jak to działa? Wejście na witrynę i kliknięcie w oznaczony symbol jest równoznaczne z wyświetleniem reklam oraz uzyskaniem przez organizatora środków finansowych. Innymi słowy, Celem tego typu akcji jest pozyskiwanie środków finansowych pochodzących z wyświetlania reklam.

A więc... klikajmy i pomagajmy!

Pomóż psiakom: Pomaganie przez klikanie

Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.