11.02.2017

Jak wstawiać cytaty na blog?

Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali - Jan Paweł II

 Jak wstawiać cytaty na blog? 3 proste sposoby


Jeżeli prowadzicie blog, od czasu do czasu może zdarzyć się tak, iż najdzie was chęć na przyozdobienie swojego wpisu cytatem. Co z tym fantem zrobić? Jak wstawiać cytaty na blog?

   Ikonka cytatu lub znacznik blockquote - możemy kliknąć na ikonkę cytatu bądź też wstawić znacznik <blockquote> w trakcie tworzenia naszego posta. Tenże znacznik odpowiedzialny jest właśnie za dodanie cytatu. O tym, jak konkretnie będzie wyglądać dodany przez nas cytat, decyduje szablon bloga, a konkretnie sekcja CSS w kodzie bloga. Przeczytaj koniecznie:
  • CSS - jak odnaleźć nazwę elementu?
  • Blogowanie - jak urozmaicić treść posta?
  • Jak wstawiać cytaty na blog?
   Jak wstawiać cytaty na blog?


No i nie bójmy się również cytatów - one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się post. Chociaż oczywiście nie jest to regułą. :)
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.