29.01.2017

Jak stać się hejterem? Kilka prostych kroków

Jak powszechnie wiadomo, hejtowanie nie należy do zajęć łatwych, lekkich ani przyjemnych. Wymaga sporo wysiłku, determinacji oraz dużej dawki jadu. Aby osiągnąć pożądany efekt (czyt. doprowadzić obiekt hejtowany do łez lub załamania), trzeba się nieźle natrudzić i poświęcić na to niemałą ilość czasu.

Jak stać się hejterem? Kilka prostych kroków

Ale spokojnie! Nie od razu przecież Rzym zbudowano. Trochę cierpliwości, szczypta złośliwości - i oto mamy przepis na hejt idealny. Do dzieła!


Jak stać się hejterem? Kilka prostych kroków


  1. Traktuj obiekt hejtowany z góry i zawsze udzielaj dobrych rad - podkreślaj, że jest wielu ludzi, którzy osiągnęli więcej, są lepsi i w ogóle zajebiści. Każdorazowo dodaj do swej wypowiedzi jakąś dobrą radę - tak, aby sprawić wrażenie, że się angażujesz, że ci zależy i że troszczysz się o odbiorcę swego hejtu.
  2. Oceniaj i porównuj, najlepiej do siebie - wiadomym jest fakt, iż to właśnie ty jesteś wszechwiedzącą Alfą i Omegą. Za każdym podkreślaj, że osiągnąłeś w życiu o wiele więcej niż obiekt hejtowany, a miałeś o wiele wiele ciężej. I jak z tego wniosek? Ty jesteś super, a ww. obiekt hejtowany to dno, sto metrów mułu i wodorosty.
  3. Wyłapuj wypowiedzi z kontekstu i uczep się każdego słówka - pamiętaj, jest to bardzo ważne; zawsze wyłap jakieś pojedyncze zdania czy słówka i na ich podstawie zbuduj skuteczny hejt. Wmów odbiorcy, że skoro coś takiego powiedział/napisał, to jest nic nie wartym śmieciem, a jego życie nie ma sensu. Uczep się jednej frazy i niech to będzie ten twój punkt zaczepienia do skutecznego hejtu.
  4. Wmów, że twój wredny hejt jest tak naprawdę konstruktywną krytyką - a oczywistym jest, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
  5. Zaczepiaj innych internautów, żeby ich uświadomić, jak bardzo zostałeś pokrzywdzony - chciałeś konstruktywnie skrytykować, a zostałeś niedoceniony i odrzucony. Chciałeś dobrze, a ten potwór (czyt. odbiorca hejtu) tego nie zrozumiał i cię bezczelnie pogonił. W miarę możliwości zawsze kończ wypowiedź pytaniem, np. nie uważacie, że TACY ludzie są... (tutaj wstaw wybrane określenie).
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.