13.11.2016

Blogowe Linkowanie: Linkomania#10

A więc stało się: oto przed nami okrągła, bo dziesiąta, odsłona Linkomanii! Wstawiajcie linki do swoich blogowych postów i dajcie sobie szansę na wypromowanie swoich zacnych blogów. Pozwólcie poznać się blogowej społeczności! Niechaj ludzka wiedza na temat istnienia waszych blogów poszerzy się i zagarnie szersze połacie internetowej przestrzeni.

Blogowe Linkowanie ~ Introwertyczka w sieci

Z racji tego, iż jest to dziesiąta odsłona, będzie malutki suprajs. Przygotowałam dla was...

Aktualną listę blogów oraz fanpage'ów z linkowym party! Wprawdzie podobna lista została już rozpisana w trakcie czwartej odsłony Linkomanii, jednak... co tu ukrywać: nie jest ona już zbyt aktualna, a ponadto nie ma na niej facebookowych fanpage'ów. A więc...

Lista blogów i stron z linkowym party

  1. Vademecum blogera - co tydzień w środę;
  2. Vademecum blogera - co tydzień w piątek;
  3. Maratime - raz w miesiącu na disqusie;
  4. Piszę, bo chcę - co tydzień w piątek;
  5. Zaparzę ci herbatę - co tydzień w niedzielę;
  6. Ogród pod lasem - co tydzień w piątek;
  7. Zamieszana - co tydzień w niedzielę;
  8. Ola Gościniak - co tydzień w piątek;
  9. Wariacje nie zawsze na temat - j.w.
  10. My Home Rules - też j.w.

Zapraszam również na trwającą właśnie równolegle Linkomanię na Facebooku. W przypadku facebooka będzie to już czwarta odsłona, więc jakaś tam tradycja już jest. :) Ciągłość linkowania została zachowana.

Czym konkretnie różni się Linkomania na blogu od Linkomanii na facebooku? Na blogu linkujecie do maksymalnie 3 swoich wpisów, lecz nie muszą być one najnowsze. Na facebooku linkujecie w komentarzu do swojego jednego - ostatniego wpisu.

No to... zaczynamy! :)Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.