10.10.2016

Obserwatorzy Google Plus na blogu

Nietrudno zauważyć, że wśród gadżetów w układzie bloga na bloggerze znajdują się "Obserwatorzy Google Plus". No tak, znajdują się, ale... No właśnie: jedno małe ale.

Obserwatorzy Google Plus na blogu

Gadżet ten działa jedynie w przypadku połączenia kont: bloggera i G+. Jeżeli owo połączenie nie występuje i użytkownik konta ma oddzielne, to nie będzie mógł również skorzystać z gadżetu Obserwatorów Google Plus. Czy jest na to jakaś rada? A owszem, jest i to całkiem prosta.

Obserwatorzy Google Plus na blogu


Z pomocą przychodzi nam stary dobry bloggerowy gadżet HTML/JavaScript. [Przeczytaj: Gadżety w układzie bloga]

Otwieramy zatem ów gadżet, a następnie wstawiamy ten oto kod:
Jak nietrudno zauważyć, powyższy kod pochodzi z bloga o nazwie Pro Blogger Tricks. I naprawdę działa (co też nie zawsze jest takie oczywiste, jeśli chodzi o kody...).

Musicie tylko pamiętać, aby na miejscu mojego adresu strony Google Plus wstawić swój adres. :) W tym celu kopiujecie cyfry ze swojego adresu i wstawiacie na miejsce cyfr z mojego adresu. Cyfry charakterystyczne dla mojego adresu to będą w kodzie te:

116924876946673003896


Wstawiacie własne i macie w gadżecie swoich followersów. Czy jednak aby na pewno ten kod naprawdę działa? Działa, działa! Jeżeli nie wierzysz mnie, uwierz własnym oczom:

Obserwatorzy Google Plus na blogu

Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.