Dodajemy okładkę na profil We Heart It

A więc stało się... stworzyłeś już swój własny unikalny profil na We Heart It. Dodajesz zdjęcia z bloga i wszystko cacy, tyle że z wyjątkiem jednej drobnej rzeczy: Jak dodać okładkę na profil We♥it???

Dodajemy okładkę na profil We Heart It


Dodajemy okładkę na profil We Heart It


Aby dodać okładkę na profilu We Heart It, w pierwszej kolejności należy posiadać na nim jakieś "oserduszkowane" zdjęcia. Jednak... czy aby na pewno? Otóż niekoniecznie! Do stworzenia okładki można użyć zarówno "oserduszkowanych" przez siebie zdjęć, jak i  tych znalezionych na serwisie.

A więc teraz już konkretnie: Dodajemy okładkę na profil We Heart It! Jak ją dodać?

Najsampierw klikamy w wybraną przez nas uprzednio fotografię. Kiedy fotografia powiększy się, naszym oczom ukażą się różne opcje tego, co możemy z nią zrobić. My wybieramy ikonkę trzech kropek najeżdżając na nią myszką. I w tym momencie zaczynają się dziać czary.

Dodajemy okładkę na profil We Heart It


Po najechaniu myszką w ikonkę trzech kropek klikamy na komendę "Ustaw obraz jako moją okładkę".

Dodajemy okładkę na profil We Heart It

Co dalej? Nic, wszystko gotowe. Okładka została utworzona. Tak, naprawdę jest to aż tak proste. Przejdź na stronę swojego profilu i sam sprawdź, jeżeli nie możesz uwierzyć. Masz ustawioną okładkę? Po wykonaniu powyższych czynności musisz mieć.

Godną uwagi jest również druga w kolejności opcja: "Wyświetl źródło obrazu". Po kliknięciu w ową opcję zostaniemy przeniesieni do strony, z której został "zapożyczony" tenże obraz. Jak już wiemy z postu pt. Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?, mamy tutaj możliwość wstawiania obrazka bezpośrednio ze strony internetowej. Warto z tej możliwości korzystać.
2013 © Introwertyczka w sieci. Obsługiwane przez usługę Blogger.