16.09.2016

Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?

We Heart It (We♥it) to jeden z najpopularniejszych w internecie 4 fotograficznych serwisów społecznościowych. Podobnie jak w przypadku pinterest oraz tumblra, tutaj również istnieje możliwość wrzucania obrazków bezpośrednio z bloga. W ten sposób dany obrazek jest podlinkowany do naszego konkretnego posta bądź do całego bloga - jak kto woli, wedle uznania. W czym to pomaga? W pozycjonowaniu oraz, jak nietrudno się domyślić, w kierowaniu ludzi na nasz zacny kawałek internetowej podłogi. Wyszukiwarki lubią we ♥ it, więc naprawdę warto. Można powiedzieć: kochają we ♥ it.

Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?

Na pinterest mamy do uzupełnienia tablice, zaś tutaj tworzymy tzw. kolekcje. I to właśnie do nich, do tych stworzonych uprzednio kolekcji, przyporządkowujemy obrazki z bloga. I te znalezione w serwisie oczywiście również możemy dodawać lub "serduszkować" - to nawet wskazane.


Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?


Po rejestracji i zalogowaniu się do serwisu zwracamy baczną uwagę na prostokątny różowy przycisk umieszczony na górze strony. Oto bowiem ten właśnie przycisk pozwoli nam dodać z naszego bloga obrazek, a o to przecież cały czas nam chodzi.

Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?
Po kliknięciu w ww. przycisk możemy wybrać, czy chcemy dodać obrazek ze strony internetowej czy z dysku. Oczywiście wybieramy stronę internetową. Wciskamy więc "Dodaj z Adresu URL".

Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?

Otworzy nam się nowe okienko, które da nam możliwość wyboru obrazka przypisanego do wstawionego wcześniej odnośnika. Nie wolno zapominać o kliknięciu w "Znajdź Obrazki"!

Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?

Dodajemy obrazek i otwiera nam się ponownie kolejne okienko - tym razem jest to okienko umożliwiające scharakteryzowanie wstawianego obrazka. Wybieramy więc kolekcję, do której chcemy ów obrazek przypisać, dodajemy opis (ewentualnie zostawiamy pobrany - tak też można) oraz dodajemy tagi, które najlepiej oddają charakter i styl obrazka. 

Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?

Klikamy na różowy przycisk "Prześlij" i... gotowe. Jednak Uwaga! W przesyłaniu obrazków mogą kryć się pewne pułapki!

Nie należy wybierać tagów, które mogłyby wskazywać na spam, np. tagów seo czy link. Tak otagowany obrazek zostanie szybko usunięty. Nie należy również wybierać zbyt wielu tagów, gdyż obrazek się nie wczyta. Nie wczyta się również wtedy, gdy dodaje się obrazek po raz kolejny z tego samego odnośnika. Czyli np. masz post i dodajesz z niego obrazek, a następnie dodajesz z niego drugi obrazek - ten drugi już może się nie wczytać. Zapewne mają filtr antyspamowy, takie czasy.

Jeżeli masz bardzo duże ciśnienie na dodanie drugiego obrazka z tego samego odnośnika, to po prostu odśwież parę razy stronę lub "oserduszkuj" jakąś cudzą grafikę, a dopiero później tę swoją. Ewentualnie możesz dodać jakiś inny swój obrazek z innego odnośnika, a następnie z tamtego, na którym tak mocno Ci zależy. Kolekcje oraz przesłane przez siebie pliki znajdziesz klikając w swój avatar.

Jak dodawać zdjęcia z bloga na We Heart It?

Zapraszam do obserwowania mojego profilu na We ♥ it i życzę miłego "serduszkowania": http://weheartit.com/introwertyczka1
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.