26.04.2016

Fear The Walking Dead - gdzie najwcześniej obejrzeć?

Fear The Walking Dead to serial stanowiący prequel do wydarzeń opisanych w The Walking Dead. Przedstawia nam, w jaki sposób to wszystko się zaczęło. Opowiada, jakie były początki słynnej zombie-apokalipsy,  z której skutkami zmagają się od sześciu sezonów Rick Grimes i spółka. Mamy więc szkółkę, kawiarnie, normalne życie, aż tu nagle... łaaaa... zombiaki! Było nawet wojsko, ale teraz w drugim sezonie już gdzieś się zmyło.

Fear The Walking Dead - gdzie najwcześniej obejrzeć?

Premiera drugiego sezonu miała miejsce 10 kwietnia (w Polsce nieco z czym innym ta data się kojarzy...), jednak u nas ten ciekawy serial nie jest w chwili obecnej dostępny w telewizji. A przynajmniej mnie nic na ten temat nie wiadomo.

A więc co zrobić, jak sobie poradzić? Premiera w USA ma miejsce w każdą niedzielę, a po tejże niedzieli trzeba czekać... Dodatkowo zanim ktoś wrzuci polskie napisy czy lektora, to dla wiernego widza mogą minąć całe wieki. Zatem...

Fear The Walking Dead - gdzie najwcześniej obejrzeć?


Fear The Walking Dead - gdzie najwcześniej obejrzeć?

Przy okazji wpisu na temat serialu Z-Nation wymieniłam zbiory linków do plików z odcinkami: tvseriesonline oraz alltube. Jest jeszcze "zalukaj", ale tam są limity - to tak na marginesie. 

A co zrobić, jeżeli na żadnej z tych stron nie ma jeszcze najnowszego odcinka FTWD po polsku? Wówczas szukamy na innej, dobrze znanej "w internetach" stronie: cda. Nie mylić z cba - cba to darmowy hosting.

Wpisujemy więc w wyszukiwarkę tytuł serialu, serię, odcinek i dodatkowo "cda": Tytuł sXXeXX cda. Możemy dodać "pl cda". 

Fear The Walking Dead - gdzie najwcześniej obejrzeć?

Wpisując w wyszukiwarkę, że chodzi konkretnie o cda, nie tracimy czasu przemierzając niepotrzebnie pół internetu i trafiając na strony wymagające opłat lub rejestracji. Tych za to jest cała masa, lecz nie każdemu chce się rejestrować i płacić dla jednego czy dwóch seriali na krzyż.

Cda często przychodzi nam z pomocą, a zawsze dobrze jest pamiętać, że niekiedy najprostsze rozwiązania okazują się najbardziej skuteczne. Przypominam również, że od kilku dni trwa ósma edycja Linkomanii.

A jeśli na cda NIE MA? Bez paniki, jest jeszcze jedna strona, na której można obejrzeć odcinek naszego ulubionego serialu. Ta strona zwie się serialosy. Minusem jest niestety konieczność wyłączenia Adblocka i nawał reklam, lecz plus stanowi bez wątpienia szybkość pojawienia się przetłumaczonego odcinka krótko po jego premierze. Dla tych, co nie mogą się doczekać.
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Pinka Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.