17.03.2016

Movie Maker - jak dopasować zdjęcie do muzyki?

W tym krótkim poradniku dowiesz się, jak dopasować zdjęcie do muzyki w znanym programie Windows Live Movie Maker. Przekonasz się, iż jest to o wiele prostsze aniżeli mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Jak dopasować zdjęcie do muzyki w 4 prostych krokach?


Na samym początku oczywiście musimy otworzyć program Windows Live Movie Maker. U mnie np. znajduje się on w Pliki programów → Windows Live → Photo Gallery. No a później już tylko...

 1. Krok pierwszy: na stronie głównej wybieramy z dysku zdjęcie, które ma posłużyć jako tło do naszej muzyki (Dodaj wideo i zdjęcia). Możemy również poeksperymentować z motywami autofilmu.
  Jak dopasować zdjęcie do muzyki?

 2. Krok drugi: na stronie głównej w ten sam prosty sposób dodajemy pożądaną ścieżkę dźwiękową (Dodaj muzykę). Zdjęcie i muzyka są nareszcie razem!
  Jak dopasować zdjęcie do muzyki?

 3. Krok trzeci: przechodzimy do zakładki Projekt, a następnie klikamy na Dopasuj do muzyki. Przy okazji możemy również poprawić proporcje zdjęcia, jeżeli nie odpowiadają one naszym wymaganiom. 
  Jak dopasować zdjęcie do muzyki?

 4. Krok czwarty: wracamy na stronę główną i zapisujemy nasz film. Klikamy na Zapisz film jednocześnie wybierając owego zapisu miejsce (np. dysk). 
  Jak dopasować zdjęcie do muzyki?

Tak przygotowany filmik możemy np. przesłać z dysku na nasz kanał Youtube.

Zobacz również: Pobieranie muzyki z Youtube.
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.