01.03.2016

Blogowe Linkowanie: Linkomania#7

Jako że przez ostatnie 2 miesiące nie było na blogu Linkomanii, to najwyższy czas nadrobić. Siódmą edycję Linkomanii uważam za otwartą i rozpoczętą. No i oczywiście serdecznie zapraszam do wstawiania swoich blogowych postów.
Linkomania u Introwertyczki
Linkomania u Introwertyczki
Przy okazji nadmienię, iż w dniu dzisiejszym rozpoczęła się także druga edycja Linkomanii na Facebooku. Zasady są podobne, z tym że na facebooku wstawiacie linki w komentarzach i wyłącznie do swoich najnowszych postów.

I jeszcze tak trochę poza tematem dodam, że jeżeli zapisujecie blog na Blogową Toplistę, to na tym zapisanym blogu musi być button toplisty, zgodnie z tym, co napisałam wielkimi literami w Regulaminie toplisty oraz w poście dotyczącym promowania bloga z Introwertyczką. Innymi słowy:

 !nie ma buttona toplisty = nie ma bloga na topliście!


Na tym już zakańczam wszelkie dygresje, a przechodzę do tematu właściwego dzisiejszego posta: siódmej odsłony Linkomanii. Wstawiajcie linki do swoich postów, maksymalnie do trzech. Posty mogą być oznaczone dowolną datą oraz mogą dotyczyć różnej tematyki. Tutaj, w przeciwieństwie do toplisty, nie musicie dodawać na swoje blogi żadnych buttonów, niemniej jednak miło by mi było, gdyby ktoś podlinkował u siebie owo linkowanie.

Zapraszam również do zapoznania się z poprzednimi edycjami Linkomanii: [KLIKU KLIK!]

A póki co... dodawajcie swoje posty! :)
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Pinka Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.