25.02.2016

Dawne widgety Bloglovin - kody

Nie będę ukrywać, że nowy widget obserwowania bloga na Bloglovin kompletnie nie przypadł mi do gustu. Stary był zupełnie normalny, natomiast przy tym nowym strona jakoś wolniej się ładuje i sam widget też. No bo przecież jest taki nowoczesny, to musi się trochę podładować. :)

Jeżeli, tak jak ja, preferujecie dawne widgety obserwowania na Bloglovin, to mam dziś dla was niebanalną niespodziankę. Mianowicie...

Kody do poprzednich widgetów Bloglovin!


Tak, dobrze przeczytaliście, wzrok was nie myli: kody poprzednich widgetów Bloglovin.

Dawne widgety Bloglovin

Dawne widgety Bloglovin


Widget 1 (z lewej):


Widget 2 (z prawej, z liczbą followersów):A to jest dowód, że kody działają prawidłowo:Notatki w Kratki

Oczywiście w href oraz id musicie podmienić dane mojego bloga z notatkami na dane własnego bloga (odnośnik do Bloglovin + w przypadku "id" sam numer bloga). No i kod wpisujecie w słynny już gadżet HTML/JavaScript. Powodzenia! :)

Przy okazji link do mojego profilu na Bloglovin: http://www.bloglovin.com/people/introwertyczka-10537919  Możecie mój profil obserwować, nie obrażę się.
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Pinka Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.