22.12.2015

Linkomania#6 - edycja świąteczna

Szósta odsłona Linkomanii będzie nieco inna niż poprzednie: będzie tematyczna. A konkretniej będzie związana z tematyką świąt Bożego Narodzenia. Wstawiajcie więc linki do swoich postów, które dotyczą właśnie tych najważniejszych grudniowych świąt. Możecie wstawiać wiersze o świętach, opowiadania świąteczne, przepisy na świąteczne ciasta, przemyślenia wigilijne, pomysły na prezenty i co tam tylko chcecie, a co jest związane ze zbliżającymi się świętami. I mogą to być posty zarówno z tego roku, jak również z lat poprzednich. Rok opublikowania posta nie jest istotny.

Blogowe Linkowanie: Linkomania#6

Tymczasem, jako że jest to ostatnia Linkomania w tym nietypowym 2015 roku, to i lista wyróżnionych będzie wyglądać nieco inaczej.

Postanowiłam na koniec roku wyróżnić 3 blogi, które czytam najchętniej i które moim skromnym zdaniem zasługują na to, aby zwrócić na nie uwagę:

  1. Oczami bezdomnego psa -  zapiski codziennego życia z perspektywy psa mieszkającego w schronisku. Przyznam się szczerze, że w czasie czytania tego posta zdarzyło mi się nawet popłakać ze wzruszenia, ale też z powodu bezradności wobec głupoty ludzkiej.
  2. Vademecum blogera - blog, który odkryłam kilka lat temu i który zawiera mnóstwo ciekawych porad dotyczących blogowania oraz promocji bloga. Jest w nim również mnóstwo informacji na temat dodatków do bloga, wtyczek i tutoriali. 
  3. Pierwszy milion nocy - zbiór autorskich wierszy, które wyjątkowo przypadły mi do gustu. Ciekawy styl, ogromna wyobraźnia, kunszt i klasa - czegóż chcieć więcej?

A teraz już czas na wasze posty. Linkomanię nr 6 uważam za rozpoczętą!

Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Pinka Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.