09.10.2015

Mam disqusa i nie zawaham się go użyć!

Próbujesz dodać komentarz pod którymś z postów na tym blogu i... szok, nie możesz - zostałeś zablokowany. Dlaczego tak się stało?

Wredni ludzie

Istnieje kilka bardzo prawdopodobnych przyczyn, które mogły doprowadzić do takiego stanu rzeczy:
  1. Jesteś wrednym palantem lub kompletnym debilem;
  2. Jesteś zwykłym chamidłem i w ogóle nie szanujesz innych ludzi;
  3. Uważasz, że pozjadałeś wszystkie rozumy;
  4. Z nieznanych nikomu przyczyn uważasz, że masz prawo oceniać innych ludzi;
  5. Permanentnie, nachalnie i bezczelnie spamujesz;
  6. Nie życzę sobie twojej obecności na żadnym z moich blogów ani ogólnie w żadnym moim sieciowym miejscu. Wolę się od ciebie trzymać z daleka nawet w necie.

Każdy z powyższych czynników skutkuje blokadą na disqusie. [Przeczytaj: Jak skonfigurować czarną listę na disqusie?

Disqus jest cudownym systemem komentarzy, który pozwala bez trudu zneutralizować uporczywego trolla, spamera, chama lub debila. A ja z tej możliwości korzystam.

Nie powinno się, to nieuczciwe, nieładnie tak? Może i nieładnie, ale to jest mój blog i to ja decyduję, kto może tu być, a kto nie. Jeżeli reprezentujesz którąś z wyżej opisanych kategorii ludzi, to wypierdalaj - bez zbędnych tłumaczeń i ceregieli. Mój blog to nie jest żadna oaza miłosierdzia ani inna ostoja cierpliwości - jeśli jesteś be, dostajesz w zamian be (czyli blokadę, woli ścisłości). No i dodatkowo otrzymujesz ode mnie gie, czyli gówno.

Parę razy zdarzyło mi się zablokować kogoś profilaktycznie. Jeżeli weszłam na czyjś blog i przypadkowo natrafiłam w postach lub komentarzach na ogromne stężenie głupoty, to gdy byłam akurat zalogowana, zablokowałam profilaktycznie debila dla pewności i świętego spokoju. Aby w przyszłości nie trafił przypadkiem na mój blog w czasie błądzenia po sieci.

Na tym blogu wszelkiej maści chamom i debilom mówi się głośno: NIE!

To mój blog i to ja decyduję, kto ma możliwość wypowiadania się tutaj. Nie muszę tolerować osób, których tolerować w ogóle nie mam ochoty.
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.