16.08.2015

Blogowe Linkowanie: Linkomania#2

Pierwsza edycja Linkomanii niedawno dobiegła końca, więc nadszedł czas na jej krótkie podsumowanie.

Pierwsza edycja zakończyła się wynikiem 48 wpisów. Limit ustawiłam na 50, więc jest akurat tak w normie, w sam raz. Dziękuję wszystkim za udział. Mam nadzieję, że po dodaniu wpisu statystyki waszych blogów poszły nieco w górę i że weźmiecie udział również w kolejnej, drugiej Linkomanii.

W miarę możliwości po zakończeniu każdej edycji będę wyróżniać mniej więcej 3-4 posty, które zrobiły na mnie największe wrażenie i które uważam za szczególnie godne wypromowania. Po pierwszej edycji będą to:
 
http://vademecumblogera.pl/2015/07/narzedzia-do-tworzenia-ladnych-tresci-na-bloga.html - vademecum blogera to jeden z moich ulubionych blogów w sieci, a ten konkretny post poświęcony jest stronom pozwalającym nieco upiększyć swój blog.

http://frywoli.blogspot.com/2015/07/ten-blog-jest-jak-kot-ma-co-najmniej.html - znakomity post o trudach blogowania i o metamorfozach, jakie przechodzi chyba niemal każdy blog, który już jakiś czas istnieje w sieci.

http://zakryteslowami.blogspot.com/2015/07/rzeczywistosc-jest-z-tej-samej-przedzy.html - przepiękny wiersz o marzeniach; zawsze doceniam niebanalną twórczość, zwłaszcza słowną.

http://www.superpiękna.pl/2015/03/cellulit-jak-pozbyc-sie-cellulitu.html - od razu widać, że ten post jest efektem naprawdę solidnej roboty, że autorka wiele pracy włożyła w jego przygotowanie. Jako że jestem maniaczką blogowania, to zawsze staram się doceniać ogrom czasu i energii poświęconych na blog: zarówno na treść, jak i na szablon. W przypadku tego posta naprawdę czapki z głów - tak perfekcyjnego wyczerpania tematu po prostu nie da się nie zauważyć.
 
Mam niestety również złą wiadomość: okazało się, że jako darmowy użytkownik nie mogę już robić linkowania z miniaturkami. Najwyraźniej dano mi taką możliwość tylko raz, na zachętę. A zatem i w drugiej i w kolejnych edycjach będą linki tekstowe, bez miniaturek. 

Mimo tej drobnej niedogodności nadal zyskujecie możliwość reklamy swoich blogów za free, a tym samym dajecie sobie szansę na zwiększenie liczby czytelników oraz wypromowanie co ciekawszych wpisów. A zatem... do dzieła! :) Na zachętę jako pierwsze dodam linki do swoich blogów.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.