14.07.2015

Blogowe linkowanie: Linkomania#1

Zauważyłam, iż na sporej liczbie blogów ( m. in. u maknety i lifestylerki) organizowane są tzw. linkowe party i obiecałam sobie, że kiedyś zorganizuję coś podobnego u siebie. Cóż, ten dzień właśnie nastąpił. Obietnic zawsze staram się dotrzymywać, co najwyżej z drobnym opóźnieniem. ;)

Linki do swoich blogowych postów możemy dodawać za pomocą przycisku Add your link. Prośbę drobną mam, by nie dodawać więcej niż trzy, gdyż liczę na Wasz rozsądek. Na zachętę dodam jako pierwsze linki do swoich postów.

Po co to? Dzięki blogowemu linkowaniu zyskacie możliwość wypromowania swoich wpisów i pokazania swojego bloga/blogów szerszemu gronu osób. Innymi słowy, dostajecie w prezencie możliwość gratisowej reklamy swoich postów. Czasami lubię zrobić coś dla innych, m .in. stąd również wzięła się u mnie sama idea blogowania.


Jeżeli coś nie będzie działać jak należy, śmiało pisać w komentarzach. To w końcu pierwsze linkowanie, więc coś mogłam w ustawieniach przeoczyć. Jest to linkowanie w wersji trial, można by rzec. Jeżeli więc pierwsze, trialowe, blogowe linkowanie przyjmie się i jeżeli będą jacyś chętni, aby brać w nim udział, to niewątpliwie będą kolejne. A na razie... dodaj link do swojego posta.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Pinka Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.