10.12.2014

Pobieranie muzyki z youtube

Z pewnością nie raz i nie dwa mieliście ochotę pobrać jakiś utwór muzyczny z popularnego serwisu youtube w formacie dźwiękowym mp3. Czy da się to zrobić? Czy jest na to jakiś sposób? Oczywiście, że tak!

Najlepszym sposobem jest odnalezienie konwertera (przetwornika) plików online. Wszelkie konwertery do pobrania tylko niepotrzebnie zaśmiecą dysk. Równie skutecznie można przetworzyć dany plik online. Unika się w ten sposób niepotrzebnego pobierania dodatkowych programów i zajmowania cennej przestrzeni na dysku.

Jak odnaleźć ów konwerter online? Po prostu wchodzimy w wyszukiwarkę google i wpisujemy dokładnie taką oto frazę:

Youtube to mp3

 

Youtube to mp3

Dzięki tej właśnie prostej frazie w najbardziej skuteczny sposób odnajdziemy potrzebny nam konwerter plików online. Po jego odnalezieniu nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko przekonwertować wybrany utwór do formatu mp3 (poprzez wpisanie odpowiedniego linku do filmiku), pobrać go na dysk i... cieszyć się zupełnie nowym nagraniem. :-)

Niektóre z konwerterów online wymagają zainstalowanej Javy. Jeżeli mamy Javę, to po prostu klikamy na Run, co oznacza zgodę. Jeżeli nie mamy zainstalowanej lub zaktualizowanej Javy, to pobieramy ją z tej oto strony bądź też... szukamy innego konwertera. Aż do skutku.
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.