16.04.2014

Jak szybko i bez wysiłku zostać ekspertem od tworzenia bloga?

  1. Znajdujesz stronę z ładnymi szablonami, oczywiście przeznaczonymi na blog. Np. taką.
  2. Pobierasz wybrany szablon i wstawiasz go na swoim blogu.
  3. Zmieniasz parę drobnych elementów (powiedzmy: niektóre kolory i czcionkę), wszakże diabeł tkwi w szczegółach.
  4. Pobierasz tak "stworzony" szablon na dysk.
  5. Wstawiasz i przedstawiasz tenże pobrany szablon na swoim blogu nadając mu anglojęzyczną nazwę, coby czytelnicy wiedzieli, że nie jesteś w ciemię bity i umiesz "tworzyć" projekty światowego formatu.
  6. Cieszysz się popularnością w blogosferze i opinią eksperta od tworzenia bloga.
Ja również mogłabym tak robić i niejeden bloger mógłby. Co nas wszystkich przed tym powstrzymuje? Elementarna uczciwość i zwykła ludzka przyzwoitość. Ktoś napracował się nad szablonem, stworzył go od podstaw, a ktoś inny pobiera go, zmienia w nim kilka pierdółek (np. dodaje kapitaliki w linkach, edytuje szerokość strony) i przedstawia jako swój, a w dodatku jako zupełnie nowy projekt. To zwykła kradzież i zarazem kpina, robienie głupków z czytelników, którzy wierzą, że ów szablon naprawdę należy do autora bloga i że naprawdę jest on całkiem świeżym pomysłem. Aż się wierzyć nie chce, do czego niektórzy blogerzy są w stanie posunąć się, aby zaznać choć trochę ciepła w świetle blogowej sławy.
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Zblogowanych Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.