16.12.2013

Edycja obrazków online

Edycja obrazków online


Edycja obrazków online


To jest logo bloggera zmodyfikowane przeze mnie na stronie http://imgur.com. Jeśli chcecie stworzyć podobne lub upiększyć inne loga bądź zdjęcia, wystarczy że wejdziecie na tę stronę, przejdziecie do sekcji "Upload images" znajdującej się na górze po prawej stronie (pod przyciskami rejestracji i logowania), a następnie klikniecie na "computer". Otworzy się takie oto okienko:

Edycja obrazków online


Po pobraniu obrazka z komputera oraz wciśnięciu wyżej zaznaczonego przycisku "Start Upload" możecie rozpocząć edycję. W tym celu musicie kliknąć na "Edit image". 

Edycja obrazków online


Istnieje możliwość przycięcia obrazka, zmiany rozmiaru, położenia, barwy, oświetlenia, kontrastu itd. Jeśli chcecie potwierdzić daną zmianę, klikacie apply, jeśli zrezygnować z niej - cancel. Aby potwierdzić szereg zmian wprowadzonych do określonej kategorii, musicie wcisnąć przycisk Save. Nie zapomnijcie tego zrobić, gdyż w przeciwnym razie wszystkie zmiany zostaną utracone i znajdziecie się w punkcie wyjścia.

Po wykonaniu wszystkich czynności i wprowadzeniu pożądanych zmian, możecie zapisać grafikę na dysk lub skopiować adres internetowy. Podpowiem, że poza prawym przyciskiem myszy znajduje się on w drugiej linijce i jest oznaczony jako "direct link". 

To by było na razie tyle, jeśli chodzi o modyfikację obrazków, o edycję obrazków online. Miłej zabawy! :-)
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.