01.08.2013

Prosty tutorial mojego autorstwa

Dziś przygotowałam dla was niespodziankę w postaci odkrytego przeze mnie dawno temu sposobu na udoskonalenie rubryki "autor" w szablonie posta. Jest to sposób niezmiernie prosty i opisałam go tutaj, w punkcie 7. Musicie jednak uważać, gdyż niekiedy bywa tak, że w szablonie są dwie linijki <div class='post-footer-line post-footer-line-1'> i dlatego dodałam screeny, aby łatwiej było odnaleźć tę właściwą. Jeżeli będziecie udostępniać tenże sposób gdzieś u siebie, to prosiłabym o dodanie źródła, czyli linku do moich porad lub mojego profilu bloggera. Z góry dziękuję. Wiem, że podpisywanie screenów może wydać się osobom postronnym totalną paranoją, ale niestety wśród nas, blogowiczów, są także osoby, które nie odznaczają się uczciwością przedstawiając cudze porady jako własne i to do tego stopnia, że nawet screenów własnych nie chce im się zrobić, tylko je też kopiują od innych. Jednym słowem: żenua.

Mam nadzieję, że poradzicie sobie z tutorialem bez większych problemów. Jest on bardzo prosty, a korzyści daje wiele. Życzę powodzenia! :-)
Share:
Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.